محصولات

شرکت آروین فرا هوشمند اسپادانا با هدف تولید تابلو فرمان آسانسور در فروردین ۱۳۹۴ شروع به فعالیت کرد. این مجموعه با تکیه بر دانش فنی نیروهای متخصص داخلی ، بیش از ۱۳ محصول را در صنایع آسانسور و الکترونیک از جمله انواع تابلو فرمان آسانسور به تولید رسانده و با فراهم کردن قطعات با کیفیت ، گامی بزرگ در جهت تولید و اشتغال برداشته است.

هداف و آرمان ها

توسعه ی کارآفرینی و اشتغال پایدار در راستای آرمان های شرکت های دانش بنیان.
توسعه فناوری‌های صنعت‌ساز، تلاش مضاعف در گسترش صادرات محصولات الکترونیک.
تولید تابلو فرمان آسانسور، سیستم های کنترل هوشمند آسانسور و بالابرهای صنعتی و خانگی.
طراحی و توسعه محصولات و تجهیزات الکترونیکی نظیر سیستم های هوشمند مانیتورینگ، BMS و ابزاردقیق.

این مجموعه واقع در مرکز رشد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ، در راستای تحقق توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان، زمینه‌ساز افزایش تولید و اشتغال پایدار در تلاش است گامی بزرگ در جهت کارآفرینی و بومی سازی دانش فنی محصولات صنعتی در صنایع آسانسور و الکترونیک بردارد.

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان یک سازمان مستقل با هدف توسعه مبتنی بر دانایی از طریق ایجاد مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در اصفهان، قطب اقتصادی و صنعتی ایران شکل گرفته است. این سازمان به عنوان اولین سازمان موسس مراکز رشد و پارک های علم و فناوری در کشور، تلاش می‌کند تا با ایجاد بستری مناسب برای توسعه فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان، زمینه لازم را برای تجاری‌سازی دستاوردهای آن ها و جذب سرمایه گذاری‌های داخلی و خارجی فراهم آورد.

تابلو فرمان هوشمند هیدرولیک تک ضرب

تابلو های هوشمند هیدرولیک ، با هدف استفاده در سیستم های هیدرولیکی تولید می شوند. این تابلو قابلیت استفاده در سیستم های هیدرولیک آسانسوری ، بالابری اعم از تک فاز ، سه فاز ، تک ضرب و دوضرب را دارد. همچنین این تابلو قابلیت تولید بصورت سفارشی را دارد.

جعبه رویزیون

استفاده از محصول جعبه رویزیون ، باعث کاهش زمان نصب و راه اندازی و همچنین صرفه جویی در هزینه های نصب می شود. این محصول قابلیت راه اندازی تنها با 13 رشته تراول کابل را دارد که باعث کاهش چشمگیر میزان مصرف تراول کابل خواهد شد. استفاده از پروتکل صنعتی ModBus برای تبادل دیتا قایبیت اطمینان بالایی برای استفاده از این محصول ایجاد کرده است. مرغوب ترین کليد قطع اضطراري جهت ممانعت از حرکت ناخواسته آسانسور و کليد انتخاب وضعيت نرمال و رويزيون براي آسانسور در این محصول استفاده شده است.

تابلو فرمان هوشمند درایودار

این محصول قابل نصب برای موتورهای ۵٫۵ تا ۱۸٫۵کیلووات است. با توجه به حساسیت بالای درایو در بخش انتقال انرژی به موتور آسانسور ، از اینورتر دارای سخت افزار و IGBT قدرتمند استفاده شده است. همچنین استفاده از کنتاکتور برند LS باعث افزایش عمر و قابلیت اطمینان قطعات استفاده شده در سیستم می شود. این محصول مناسب ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی با تردد بالا است که می توان با نصب UPS از سیستم نجات اضطراری بهره مند شد. همچنین محدودیتی در نصب و راه اندازی با درایو سفارشی وجود ندارد. سرعت قابل تنظیم برای حرکت یک طبقه و چند طبقه یکی از قابلیت های این محصول است که باعث حرکتی نرم و روان در سیستم آسانسور می شود.